Anasayfa / Teknoloji / Donanım / Zyxel WRE6505 İncelemesi

Zyxel WRE6505 İncelemesi

Zyxel’in AC bağlantı hızına sahip olan ürünü sayesinde modeminizin kapsama alanını kolay bir şekilde genişletebilirsiniz. 

Gün geçtikçe İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir parçası odu.Tabi bu durum beraberinde bazı zorlukları ve ihtiyaçları da beraberinde getirdi. Evde, ofiste ve dışarıda sürekli ihtiyaç duyduğumuz İnternet için, Zyxel’in internet genişletici ürünü hayatınızı kolaylaştırabilir.

Bu zamana kadar birçok farklı markanın ağ çözümlerini ürünlerini kullanmış birisi olarak Zyxel’in bu yeni ürününü oldukça beğendim. Kullanımı oldukça pratik olan ürünü hemen hemen herkes rahatlıkla kullanabilir. Prize taktıktan kısa bir süre sonra aktif olan ve arayüzüne girip modenizi hızlı bir şekilde eşleştirebildiğiniz ürün, özellikle ofis ortamında hızlı çözümler üretmenizi sağlıyor.

Ürünün pratik kullanım özelliğinin haricinde en çok beğendiğim bir diğer yanı da 5 GHz bağlantı hızını destekliyor olması. İnternet hızınızdan kayıp yaşamadan ağınızı genişletmenizi sağlayan ürünü ister 2.4 GHz ile ister 5 GHz ile kullanabiliyorsunuz. Ülkemizde ortalama 170 TL’lik satış fiyatına sahip olan ürünü kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Yazar: Ömrüm Tolga ÇOLAK

Kaçırmayın!

Toyota’dan Chatbot Uygulaması “HazırCevap”

Toyota dijital dünyadaki yeniliklerini ara vermeden sürdürüyor. Toyota, interaktif shoowroom gibi sektöründe yine bir ilk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir