Anasayfa / Teknoloji / Aksesuar / Yeni Nesil Apple Watch Tanıtıldı!

Yeni Nesil Apple Watch Tanıtıldı!

Apple’ın iPhone’lar ile uyumlu çalışan akıllı telefonu Apple Watch güncellendi. Yenilenen Apple Watch hakkında detaylar haberimizde. 

Apple, yeni nesil akıllı saati apple watch’ı canlı yayın ile tanıttı. Amerika’da düzenlenen etkinlik ile tanıtılan yeni akıllı saat, artık su geçirmez bir yapıya sahip. 50 metreye kadar su geçirmeyen Apple Watch’ta, suyla temaz ettiğinde sıvı temasına karşı dayanıklı hoparlörler bulunuyor. Spor aktivitelerini tanıyan Apple Watch, artık yüzme aktivitesinide tanıyabiliyor. Kullandıkça sizi tanımaya başlayan akıllı saat sayesinde Apple Watch, hareketlerinizi daha aktif olarak takip edebilecek.

Donanım tarafından da değişikliklerin yapıldığı yeni akıllı saatte yüzde 50 daha hızlı çalışan bir işlemci bulunuyor. Geliştiriciler için açık olan bu Apple Watch, yeni donanımı sayesinde daha güçlü uygulamaları destekleyebilecek. Apple Watch’un ekranında da yenilikler yapan Apple, bir önceki sürüme göre daha parlak bir ekran kullanıyor. Ayrıca GPS özelliğinin de eklendiği akıllı saat bu sayede daha net mesafe ölçümleri yapabiliyor.

Amerika satış fiyatı 369 olarak belirlenen yeni nesil Apple Watch’un Türkiye fiyatı yakında belli olacak ayrıca yeni nesil akıllı saate 9 Eylül’de ön sipariş verebilirsiniz.

Haber Güncelleniyor…

Yazar: Ömrüm Tolga ÇOLAK

Kaçırmayın!

Toyota’dan Chatbot Uygulaması “HazırCevap”

Toyota dijital dünyadaki yeniliklerini ara vermeden sürdürüyor. Toyota, interaktif shoowroom gibi sektöründe yine bir ilk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir