Anasayfa / Haberler / Star Wars 7, Tüm Zamanların En Çok Hasılat Yapan 3. Filmi

Star Wars 7, Tüm Zamanların En Çok Hasılat Yapan 3. Filmi

Vizyona girmesiyle birlikte birçok rekor kıran Star Wars 7, tüm zamanların en çok gişe yapan filmi unvanına ise sahip olamadı. İşte detaylar.

Açılış haftasında tüm rekorları kırmayı başaran Star Wars 7: Güç Uyanıyor, tüm zamanların en çok hasılat yapan 3. filmi olmayı başardı. Genel kanı Star Wars 7’nin Titanic ve Avatar’ın gerisinde kalabileceği yönündeydi. Nitekim beklenen oldu.

Avatar ve Titanic’in Ardından 3. Sırada!

Açıklanan rakamlara göre Star Wars 7, tüm dünyada 1.7 milyar dolarlık bir hasılata imza attı. Bu hasılatla 1,6 milyar dolarlık Jurassic World’ü geride bırakmayı başaran Star Wars 7, Avatar (2.7 milyar dolar) ve Titanic’in (2.18 milyar dolar) hayli gerisinde kaldı.

Vizyona girmesinin üzerinden yaklaşık olarak 1 aylık bir süre geçmesinden ötürü, Star Wars 7’nin güncel izleyici oranı da hayli azalmış durumda.

Uzmanlar, Star Wars 7’nin genel hasılatını bir nebze daha arttırsa da, Avatar ve Titanic’i geçmesinin imkansız olduğunu belirtiyor.

Okurlara Soruyoruz: Sizce Star Wars 7, Titanic ve Avatar‘ı geçebilir mi?

Yazar: Osman Tufan

Kaçırmayın!

Toyota’dan Chatbot Uygulaması “HazırCevap”

Toyota dijital dünyadaki yeniliklerini ara vermeden sürdürüyor. Toyota, interaktif shoowroom gibi sektöründe yine bir ilk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir