Anasayfa / Haberler / Spider-Man Homecoming İsmi Resmileşti

Spider-Man Homecoming İsmi Resmileşti

Marvel evrenine transfer olan Spider-Man, Civil War’da yer aldıktan sonra kendi filmi olan Spider-Man Homecoming ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Çizgi roman dünyasının en önemli karakterlerinden biri olan Spider-Man’in film haklarının Sony’de olması, Marvel’ı hayli zor durumda bırakmıştı.

Sony ile yapılan anlaşma sonucu Spider-Man’i, Captain America Civil War filmine dahil etmeyi başaran Marvel, solo Spider-Man filmi için de kolları sıvadı.

Civil War’da yaklaşık olarak 25-30 dakika boyunca seyircinin karşısına çıkacak olan Spider-Man’i Tom Holland canlandıracak.

spiderman homecoming

Spider-Man Homecoming Vizyon Tarihi

2017 yılında vizyona girecek olan Spider-Man Homecoming filminde de Örümcek Adam rolünü Tom Holland’ın canlandıracağı resmileşti. Marvel ve Sony tarafından yapılan açıklamada filmin resmi isminin Spider-Man Homecoming olacağı ve filmin 7 Temmuz 2017’de vizyona gireceği belirtildi.

Marvel’ın Homecoming (Eve Dönüş) ismini, Spider-Man’in hikayesinden ziyade, karakterin Marvel evrenine geri dönüşünden ötürü kullandığı düşünülüyor.

Yazar: Osman Tufan

Kaçırmayın!

Toyota’dan Chatbot Uygulaması “HazırCevap”

Toyota dijital dünyadaki yeniliklerini ara vermeden sürdürüyor. Toyota, interaktif shoowroom gibi sektöründe yine bir ilk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir