Anasayfa / Teknoloji / Aksesuar / Samsung Gear S3 İncelemesi

Samsung Gear S3 İncelemesi

2 Aralık tarihinde ülkemizde satışa sunulan Samsung’un en yeni akıllı saat modeli Gear S3’ü sizler için inceledik.

Şık tasarımı ve özellikleri ile dikkat çeken Gear S3, bir önceki nesil Gear S2‘ye göre bir çok yenilik ile geliyor. Bir önceki nesilden 0.1 inç daha büyük olan ekranı, saatin genel gövdesinin de büyümesini sağlamış. Gear S2‘ye göre sertleşen hatları Gear S3‘e maskülen bir görünüm kazandırmış.

Samsung Gear S3 Kutusundan Çıkıyor

Tasarımsal yenilikler dışında donanım tarafında da iyileştirilmelerin yapıldığı Gear S3 Frontier‘ın bataryası artık çok daha uzun süre gidebiliyor. 3 ile 3.5 gün arasında kullanım imkanı sunan akıllı saat, bu konuda rakiplerini geride bırakmayı başarıyor. Tizen işletim sisteminin uygulama desteği tarafında Gear S3’ün biraz zayıf kalmasına neden olmuş. Fakat bu detay saatin kötü olduğunu anlamına gelmiyor. İnceleme videosunu yayınlamadan önce iOS desteğine de kavuşan Gear S3 Frontier artık bütün akıllı telefon kullanıcılarına hitap edebilen bir yapıda. Ülkemizde 1299 TL‘den satışa sunulan Gear S3 Frontier‘ı 22mm kayışlar ile kullanabiliyorsunuz. TeknoLag olarak tavsiye ettiğimiz bu ürün hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Samsung Gear S3 frontier Teknik Özellikleri

Boyut: 49 x 46 x 12.9 mm 63 gram
Ekran: 1.3 inç Super AMOLED 360 x 360 çözünürlük
Ekran koruma: Gorilla Glass SR+
İşletim Sistemi: Tizen 2.3.2
İşlemci: Exynos 7270 1 Ghz çift çekirdek
RAM: 768 MB
Depolama: 4 GB
Batarya: 380 mAh
Bağlantı: 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2, NFC
Fiyat: 1299 TL

Yazar: Ömrüm Tolga ÇOLAK

Kaçırmayın!

Toyota’dan Chatbot Uygulaması “HazırCevap”

Toyota dijital dünyadaki yeniliklerini ara vermeden sürdürüyor. Toyota, interaktif shoowroom gibi sektöründe yine bir ilk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir