Anasayfa / Teknoloji / Akıllı Telefon / Samsung Galaxy S7 Fiyatı Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S7 Fiyatı Sızdırıldı!

Samsung’un şu an geliştirme aşamasında bulunan yeni amiral gemisi modeli Galaxy S7’nin fiyatı da sızdırıldı. İşte Galaxy S7 fiyatı ve Galaxy S7 özellikleri!

Samsung’un önümüzdeki dönemde satışa sunacağı yeni amiral gemisi modeli Galaxy S7 daha tanıtılmadan teknoloji gündeminin odak noktalarından biri haline geldi.

Galaxy S7 özellikleri genel itibariyle parça parça da olsa sızdırılmıştı. Fakat bugüne kadar Galaxy S7 fiyatı hakkında herhangi bir ipucu ortaya çıkmamıştı.

Geçtiğimiz gün Galaxy S7 hakkında birçok yeni detay sızdırıldı. Bu detaylar arasında Galaxy S7 özellikleri, Galaxy S7 kasası ve Galaxy S7 fiyatı da bulunuyor.

Samsung Galaxy S7 Özellikleri

Samsung’un bir süredir üzerinde çalıştığı bilinen yeni amiral gemisi modeli Galaxy S7’nin Exynos 8890 ya da Snapdragon 820 kullanmasına kesin gözüyle bakılıyor. 4GB RAM 32GB dahili depolama hafızasına sahip olacak telefonun en önemli özelliği ise microSD kartları da desteklemesi. Yani microSD Galaxy S serisine Galaxy S7 ile geri dönüyor.

Öte yandan dikkat çeken Galaxy S7 özellikleri arasında, basınç duyarlı ekran teknolojisi ve USB Type C girişi de bulunuyor.

Yarım saatlik şarj ile tüm gün idare edebileceği iddia edilen Galaxy S7, 5.2 inçlik Super AMOLED ekranla gelecek. Galaxy S7 için sızdırılan kasa görsellerine aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz.

Galaxy S7 Fiyatı

Ve son olarak gelelim en can alıcı noktaya. Samsung Galaxy S7 fiyatı. Sızdırılan bilgilere göre Galaxy S7 fiyatı, selefi Galaxy S6’dan yaklaşık olarak 100 dolar daha pahalı olacak. Galaxy S7 fiyatı 650 dolar, Galaxy S7 Edge fiyatı ise 750 dolar olarak sızdırılmış durumda.

Galaxy S7’nin Şubat ayında düzenlenecek olan MWC 2016’da tanıtılması bekleniyor.

Okurlara Soruyoruz: Sizce Galaxy S7 sızdırılan özellikler ve fiyatıyla kullanıcıya sunulursa başarılı olabilir mi?

Yazar: Osman Tufan

Kaçırmayın!

Toyota’dan Chatbot Uygulaması “HazırCevap”

Toyota dijital dünyadaki yeniliklerini ara vermeden sürdürüyor. Toyota, interaktif shoowroom gibi sektöründe yine bir ilk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir