Anasayfa / Haberler / Samsung Galaxy Note 6, USB Type C ile Gelebilir

Samsung Galaxy Note 6, USB Type C ile Gelebilir

Samsung’un önümüzdeki dönemde satışa sunması beklenilen yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 6 özellikleri hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı. İşte ayrıntılar.

Samsung’un hayli ilgi gören akıllı telefon serisi Galaxy Note genellikte her yılın son çeyreğinde yeni bir modelle karşımıza çıkıyor.

Geçtiğimiz sene tanıtılan Galaxy Note 5 ile özellikle stylus kalem alanın önemli yeniliklere imza atan Samsung, yeni amiral gemisi modelinde ise girişsel bazda önemli değişikliklere yer vermeye hazırlanıyor.

galaxy note 6

Ortaya çıkan söylentilere göre Samsung, yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 6’da microUSB yerine USB Type C girişine yer verecek.

Son dönemlerde gittikçe yaygınlaşmaya başlayan USB Type C girişinin Galaxy Note 6 modelinde kullanılması, Samsung’un şimdiye kadar çıkardığı Gear VR gibi microUSB ile çalışan aparatların desteklenmeyeceği anlamına da geliyor.

Galaxy Note 6 Özellikleri

Galaxy Note 6 özellikleri hakkında şimdiye kadar birçok bilgi sızdırılmış durumda. 5,8 inç büyüklüğünde QHD Super AMOLED ekranla gelmesi beklenilen Galaxy Note 6, gücünü Qualcomm’un yeni nesil işlemcisi Snapdragon 823’ten alacak. 4000 mAh gücünde bir bataryadan beslenecek olan Galaxy Note 6, söylentilere göre 6GB RAM’e sahip olacak.

Yazar: Osman Tufan

Kaçırmayın!

Toyota’dan Chatbot Uygulaması “HazırCevap”

Toyota dijital dünyadaki yeniliklerini ara vermeden sürdürüyor. Toyota, interaktif shoowroom gibi sektöründe yine bir ilk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir