Anasayfa / Reklam

Reklam

TeknoLag Reklam

TeknoLag’da banner reklam, sponsorluk ve özel dosya sayfa olmak üzere üç farklı reklam seçeneği bulunmaktadır.

Banner Reklam

TeknoLag üzerinde bulunan çeşitli reklam alanlarına Banner ile reklam verebilirsiniz. Bu alanları kullanarak ürünlerinizin veya içeriğinizin reklamını TeknoLag üzerinden yapabilirsiniz. Reklam boyutlarımız: 468 x 60, 728 x 90, 300 x 250 ve 336 x 280 

Tanıtıcı Yazı

Tanıtım yazısı sayesinde içerik ile ürünlerinizin veya platformunuzun reklamını yapabilirsiniz. Tanıtım yazılarında yer verdiğimiz 3 adet dışarı link sayesinde de sitenize güncel bir site üzerinden backlink elde etmiş olursunuz. Böylece tanıtım yazısını okuyan kullanıcılar tarafından hem sitenizin ziyaretçi sayısı artar hem de backlink elde etmiş olursunuz.

Kategori Sponsorluğu

TeknoLag.Net sitesi güncel içeriklerin girildiği ve bu güncel içerikler ile beraber oldukça fazla kategorisi bulunan bir web sitesi. TeknoLag üzerinde yer alan bu kategorilerden size uygun olanı seçerek sponsor olabilirsiniz. Sponsor olduğunuz kategorideki içeriklerde sizin ürünlerinizin görselleri kullanılır ve bu içeriklerin içerisine size yönlendirme linkleri bulunur.

Reklam Vermek İçin

omrum.tolga@teknolag.net mail adresine mail atabilirsiniz veya +90541 782 2054 numaralı telefonu arayarak iletişim kurabilirsiniz.