Anasayfa / Teknoloji / Bilgisayar / Hometech Elite Book 14 Satışta

Hometech Elite Book 14 Satışta

Uygun fiyatlı ürünleri ile öne çıkan Hometech yeni ultrabook modelini satışa sundu.

Hometech’in yeni dizüstü bilgisayarı Elite Book 14, karne hediyesi için vazgeçilmez bir seçenek olarak tüm öğrencilerin beğenisine sunuluyor. Yoğun bir okul dönemi sonrası aileniz ve arkadaşlarınızla yazın keyfini çıkarırken, günlük bilgisayar ihtiyaçlarınıza yanıt verecek şekilde tasarlanan Elite Book 14 tatilinizde size eşlik edecek. İnce gövdesi ve uygun fiyatı ile öne çıkan Elite Book, 14.1 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip.

İnce ve metal kasa tasarımıyla dikkat çeken Elite Book 14, mSATA (M2) SSD Desteği sayesinde aktarım hızı ve hafıza kapasitesi ile en iyi performansı sunarken, 4 GB RAM ile sınıfına göre diğer dizüstü bilgisayarlara farkını ortaya koyuyor. Elite Book 14, bir yıllık Office 365 bireysel paketi hediyesini içinde barındırıyor. Yüklü ofis uygulamaları ile tüm işlerinizi kolaylıkla halledebilecek, kolay taşınabilir özelliğiyle her yere rahatlıkla götürebileceksiniz.

 

Yazar: Ömrüm Tolga ÇOLAK

Kaçırmayın!

Toyota’dan Chatbot Uygulaması “HazırCevap”

Toyota dijital dünyadaki yeniliklerini ara vermeden sürdürüyor. Toyota, interaktif shoowroom gibi sektöründe yine bir ilk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir