Anasayfa / Teknoloji / Akıllı Telefon / Galaxy S7 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

Galaxy S7 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S7 çıkış tarihi, China Mobile tarafından düzenlenen bir basın toplantısında ortaya çıktı.

Samsung’un Galaxy S7 modelini Şubat ayında düzenlenecek olan MWC’de tanıtmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Zira bizde daha önce yaptığımız haberlerde bu durumu dile getirmiş, Galaxy S7 özellikleri ve Galaxy S7 fiyatı hakkındaki son sızıntıları okurlarımızla paylaşmıştık.

-Samsung Galaxy S7 fiyatı için tıklayın-

Tüm sızıntılara rağmen, Galaxy S7 çıkış tarihi hakkında kesinleşmiş bir bilgi bulunmuyordu. Fakat China Mobile tarafından düzenlenen bir toplantı da yayınlanan bir sunumla Galaxy S7 çıkış tarihi de netlik kazanmış oldu.

Galaxy S7 Çıkış Tarihi Netleşti

Aşağıda görselde de görüleceği üzere sarı dikdörtgen içerisine alınmış olan bölge Galaxy S7 ve Huawei P9 modelinin çıkış aralığını ifade ediyor.

samsung galaxy s7 çıkış tarihi

Eğer China Mobile toplantısından sızdırılan bu görsel doğruysa Samsung Galaxy S7 çıkış tarihi için Mart ayı işaret edilmiş durumda.

-Samsung Gear S2 İncelemesi için Tıklayın-

Tabi sızdırılan bu görseldeki tarihlerin ne kadar doğru olduğunun açık bir muamma olduğunu da belirtelim.

Fakat Galaxy S7 modelinin Şubat ayında düzenlenecek olan MWC 2016’da tanıtılacağını düşündüğümüzde, Galaxy S7 çıkış tarihi için verilen “Mart 2016” tarihinin çok mantıklı göründüğünü de belirtmek gerek.

Okurlara Soruyoruz: Sizce Galaxy S7 gerçekten Mart ayında satışa sunulacak mı?

Yazar: Osman Tufan

Kaçırmayın!

Toyota’dan Chatbot Uygulaması “HazırCevap”

Toyota dijital dünyadaki yeniliklerini ara vermeden sürdürüyor. Toyota, interaktif shoowroom gibi sektöründe yine bir ilk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir